Обща информация

  • Добавена на:
  • Краен срок: 23.01.2019 г.
  • Референтен номер: ДП - СП - 47243

Описание

Основни отговорности:

  • Ръководи, организира и контролира работата в складовата база на производственото звено.
  • Контролира асортимента, количеството и качеството на доставените стоки и материали.
  • Оформя приходно-разходните документи свързани с доставките и отпускането на стоки и материалите.
  • Координира извършването на товаро–разтоварни работи и рационалното използване на складовите площи.
  • Ръководи и контролира работата на работниците и организира поддържането и почистването на складовите площи и съоръжения.
  • Прави предложения за усъвършенстване на организацията и на складовата дейност.
  • Контролира качествените изменения на съхраняваните стоки и материали и предлага мерки за тяхното отстраняване.
  • Приема поръчки за доставка на стоки и материали и организира доставянето им.

Нашите изисквания:

  • Минимално изискване за образование – средно;
  • Предишен опит на предходна позиция е предимство;
  • Компютърна грамотност – Word, Excel е предимство;
  • Способност за работа в екип;
  • Мотивираност за работа в динамична среда;

Какво Ви предлагаме:

  • Сключване на трудов договор със срок на изпитване до 6 месеца;
  • Петдневна работна седмица с 8 часов работен ден;
  • Стимулиращо възнаграждение и социални придобивки;
  • Встъпително обучение;
  • Отлична работна среда;

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район Ловеч
Град Ловеч
Териториално поделение на ДП ФЗД гр. Ловеч

Начин на кандидатстване

Моля, изпратете автобиография на gu@dpfzd.com или използвайте формата по-долу, с основание референтният номер на обявата / ДП - СП - 47243 / не по-късно от 23.01.2019 г.. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

[contact-form-7 id="44049" title="work position"]